تبليغاتX
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدعطر - آرشیو 1396/4
RSS

برند عطر ادکلن لانوین-Lanvin اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 40 عدد عطر و ادکلن با برند لانوین | Lanvin  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی  لانوین | Lanvin از سال 1909 شروع به کار نموده  و از سال 1924 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
کمپانی Lanvin توسط Jeanne-Marie Lanvin در پاریس تاسیس شد. Lanvin قدیمی ترین خانه طراحی فشن در پاریس است.
Lanvinn
آموزش دیده خیاطی و کلاهدوزی زنانه بود. لانوین پیش از تاسیس این برند برای دختران لباسهای بسیار زیبایی می دوخت و این باعث جلب توجه دیگران شد و درر سال 1909 به Syndicat de la Couture (اتحادیه خیاطان فرانسه) پیوست و از دوخت و دوز برای خردسالان به افراد بالغ تغییر حرفه داد. لانوین بخاطر طراحی مد روز و لباسهای همسان مادر و فرزند به شهرت رسید و بعدها به امپراطوری تبدیل شد که محصولاتی همچون دکور خانه، لباسهای مردانه و لباسهای زیر نیز تولید می نمود.
وی در سال 1946 از دنیا رفت و دخترش Marguerite مدیریت کمپانی را بر عهده گرفت. پس از فوت وی نیز در سال  1958 پسر عمویش Yves Lanvin مدیر کمپانی شد.. کمپانی تا سال 1989 در اختیار نوادگان لانوین بود و پس از آن واگذار شد.
لانوین در سال 1924 اولین عطر خود My Sinn را تولید کرد تا یکی از قدیمی ترین برندها در تولید عطر و ادکلن لقب بگیرد. موفق ترین عطر این کمپانی به نام Arpège درر سال 1927 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و فروش بسیار بالایی ازآن خود کرد. تا دهه 1990 عطرهای این کمپانی تحت لیسانس عطر و ادکلن سازی L’Oreal تولید می شدند اما امروزه این عطرها تولید کمپانی عطر و ادکلن سازی Inter Parfums می باشد.

عطر لانوین-ادکلن لانوین-Lanvin مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر لنوين برای طراحی عطر و ادکلن لانوين عبارتند از :  Paul Vacher, Andre Fraysse, Olivier Pescheux, Shyamala Maisondieu, Karine Dubreuil, Anne Flipo, Domitille Bertier, Alberto Morillas, Antoine Maisondieu, Madame Zed, Francis Kurkdjian, Francois Robert and Lena Pierottie.

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین

ادکلن لانوین

قیمت عطر لانوین

خرید عطر لانوین

عطر Lanvin

ادکلن Lanvin


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


 برند عطر ادکلن La Perlaلاپرلا اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن ایتالیایی استلاپرلا يا همان مرواريد يک برند لباس زير زنانه است که در سال 1954 در Blogna تاسيس شد. شخصی به نام La Perla Ada Masottii که ايده هايی نوين برای ساخت و  طراحی لباس های زير زنانه داشت اولين بوتيک خود را در همان سال افتتاح کرد .اين کمپانی توانست خود را در ميان کمپانی های معروف و لوکس از جمله : Leaver’s Lace ،با انجام کارهايی نظير :نخ ريسی های ظريف ،توليد تور در نساجی های مجهز و تکنيک های کوک زنی ايتاليايی و سنتی از قبيل : Frastaglio متمايز کند. اين شرکت طرح های به ثبت رسيده ی ديگری نيز دارد که توليدات خود را برای چند سالی در اين زمينه ادامه داد. در دهه ی 1970 لباس های شنا از طريق اين شرکت طراحی و توليد شد که اين را در کنار طراحی لباس زير زنانه در نظر داشت.در دهه ی 1980 کمپانی به نام Malizia با اين برند به منظور طراحی های به روز تر و شيک تر شروع به همکاری کرد . عطر لاپرلا برای اولين بار در سال 1986 با نام “Original La Perla” که در بطری شيشه ای خميده ای ، برای بانوان طراحی شده بود ، به بازار عطريات معرفی گشت .برند لاپرلا با تاسيس بوتيک های  مد خود در شهرهای ميلان و پاريس توانست دامنه ی فعاليت های خود را از ملی به بين المللی گسترش دهد .اين کمپانی در سال 2008 توسط San Francisco-based investment group خريداری شد . ادکلن لاپرلا امروزه با همکاری با Morris Profumi توليد می شود. برند La Perla در بازه زمانی 1987 تا 2013 دارای 299 محصول در کارنامه عطری خود می باشد.مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر لاپرلا برای طراحی برند La Perla عبارتند از :  Olivier Polge, Pierre Bourdon, Daniela (Roche) Andrier, Francoise Caron , IFF.

لینکهای مرتبط:

عطر لاپرلا

ادکلن لاپرلا

قیمت عطر لاپرلا

خرید عطر لاپرلا

عطر La Perla

ادکلن La Perla


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


برند عطر ادکلن لاپقیهLa Prairie اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن سوئیسی است.لاپق يک کمپاني لوازم آرايش سوييسی است که توسط Clinique La Prairie ، در سال 19311 پايه گذاری شد. اين کيلينيک يکی از پيشگامان صنعت مراقبت و احيای پوست می باشد که خط توليد لوازم آرايشی و محصولات مراقبت از پوست آن، رسما در سال 19822 شروع به فعاليت کرد . برندلاپق يک برند معروف در توليد محصولات مراقبت از پوست و ضد پيری است، ولی تلاش خود را در زمينه ی عطريات از دهه ی 1960 آغاز کرد. اولين عطر آن با نام One Perfect Rose توسط Guy Robert در سال 19655 به بازار عرضه شد . اکثر عطرهای معروف برند لاپق در خط توليد Silver Rain Shimmer Mist در سال 2004 می باشند. در سال 2009 در لاین عطری لاپقتحولی ايجاد شد و به معرفی مجموعه های Life Threadss ، در بطری هايی شيک ، که با رشته هايی از سنگ های قيمتی تزيين شده بودند ، پرداخت . اين خط توليد تا سال 201

0 همراه با معرفی موج ديگری از عطريات Life Threads به نام های Sapphire , Ruby ,Emerlad ، ادامه يافت. برند La Prairie در بازه زمانی 1990 تا 2011 دارای 12 محصول در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار در عطر لاپق برای طراحی برند لاپق عبارتند از : Guy Robert and Claude Dir.

لینکهای مرتبط:

عطر لاپقیه

ادکلن لاپقیه

قیمت عطر لاپقیه

خرید عطر لاپقیه

عطر La Prairie

ادکلن La Prairie


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


برند عطر ادکلن Karl Lagerfeldکارل لاگرفلد اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن فرانسوی استکارل لاگرفلد يک هنرمند و طراح مد آلمانی است که اين حرفه را در سال 1955 در حالی که در Pierre Balmain به کار آموزی مشغول بود ، آغاز کرد . او 33 سال بعد به Jean Patou رفت و 5 سال در آنجا ماند و در هر سال دو نمونه مد طراحی و ارايه می نمود. اولين کارهای طراحی او مورد نقدهای بسياری قرار گرفت ولی با اين حال توانست مجموعه ای از طرح های زيبا با نام خود ايجاد کند و آزادانه به حرفه ی خود بپردازد وی همکاری خود را با برند هايی نظير : Tiziana, Chloe, Curiel ,Fendi آغاز کرد. در سال 1983 او عنوان مدير خلاق برای برند شنل ، که هم اکنون نيز در آنجا می باشد را به خود اختصاص داد. او خط توليدش را در سال 1984 پايه گذاری کرد و تا سال 1997 طراحی را ادامه داد.برند لاگرفلد در سال 1998 افتتاح شد و موفقيت های چشمگيری را در همکای با کمپانی هایی نظیر Diesel  و H&M به دست آورد. او عکاس حرفه ای برای سلبريتي ها ،مجله های معروف و کتاب ها نيز بود . در سال 1978 پا به دنيای عطر و ادکلن گذاشت و اولين محصول آن (عطر لاگرفلد) با نام Lagerfeld Classic for men به بازار عرضه شد . بعد از آن عطری به نام Sun, Moon, Stars مخصوص بانوان ، که موفقيت بزرگی در حوزه ی عطريات در سال 1990 بود را، توليد کرد .امروزه عطر کارل لاگرفلد با مشارکت برند Tommy Hilfiger به توليد می پردازد. برند Karl Lagerfeld در بازه زمانی 1978تا 2011 دارای 133 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار دربرند کارل لاگرفلد برای طراحی عطر و ادکلن کارل لاگرفلد عبارتند از :  Coppermann, Mark Buxton, Olivier  Cresp, Christophe Raynaud, Firmenich, Ron Winnegrad, Christine Nagel, Pascal Gaurin, Bruno Jovanovic, Sandrine Malin, Sophia Grojsman

لینکهای مرتبط:

عطر کارل لاگرفلد

ادکلن کارل لاگرفلد

قیمت عطر کارل لاگرفلد

خرید عطر کارل لاگرفلد

عطر Karl Lagerfeld

ادکلن Karl Lagerfeld


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


برند عطر ادکلن Katy Perryکتی پری اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است.این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون تنها ۷ عدد عطر و ادکلن با برند کیتیی پری|Katy Perry  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی کیتی پری | Katy Perry از سال 2010 شروع به کار نموده  و از همان سال وارد  بازار عطر و ادکلن شدهه است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر کتی پری-ادکلن Katy Perry کاترین الیزابت هاتسون متولد 25 اکتبر 1984 معروف به کیتی پری (به دلیل اینکه روی سن  به او کتی پری می گویند)، یک خواننده، نویسنده ی شعر و موسیقی دان است.او متولد شده ی کالیفرنیا از پدر و مادری مذهبی است که با گوش دادن به موسیقی های مذهبی و آواز خواندن در کلیسا توانست رشد کند.
 
برند عطر و ادکلن کیتی پری یک برند تازه وارد در زمینه ی عطریات می باشد. عطر کیتی پری در همکاری با کمپانی های عطر سازی از جمله Laurent Le Guernecc ,Givaudan ساخته شد. کیتی پری در بازه زمانی 2010 تا 2014 دارای 4 محصول در کارنامه عطر و ادکلن خود می باشد.
عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کتی پری

ادکلن کتی پری

قیمت عطر کتی پری

خرید عطر کتی پری

عطر Katy Perry

ادکلن Katy Perry


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


برند عطر ادکلن kenneth Coleکنت کول اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آمریکایی است. برند کنت کول یک برند آمریکایی است که در سال 1982 توسط طراحی به نام Kenneth Cole که در اصل به عنوان یک شرکت کفش تاسیس شد، کشف شد.  افتتاح این کمپانی یک موفقیت بزرگی بود که توانست تولیدات خود را از کفش های زنانه و مردانه به لباس هایی زیبا و شیک گسترش دهد. همچنین یک خط تولیدی از زیور آلات به همین نام در دست داشت که محصولات خود را با نام های: Kenneth Cole New York, Kenneth Cole Reaction, Gentle Souls, Unlisted ,Tribeca. به بازار مد عرضه می نمود . کنت کول فعالیت عطری خود را در ابتدا توسط همکاری با کمپانی Coty آغاز کرد و آنها را توسط برندهایی همچون : Kenneth Cole, New York, the Reaction labels ارایه می نمود . عطر کنت کول در بازه زمانی 2002 تا 2013 دارای 14 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر و ادکلن کنت کول برای طراحی عطر و ادکلن برندkenneth Cole عبارتند از: Marie Amandine, Rodrigo Flores-Roux, Harry Fremont, Sabine De Tscharner, Steve Demercado, Claude Dir, Frank Voelkl and Laurent Le Guernec.

لینکهای مرتبط:

عطر کنت کول

ادکلن کنت کول

قیمت عطر کنت کول

خرید عطر کنت کول

عطر kenneth Cole

ادکلن kenneth Cole


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


برند عطر ادکلن Kenzoکنزو اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۱۱۰ عدد عطر و ادکلن با برند کنزو | Kenzo  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است .کمپانی کنزو از سال 1970 شروع به کار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های اینن کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

عطر کنزو-ادکلن کنزو-Kenzoعطر کنزو-ادکلن کنزو-Kenzo

کمپانی Kenzo در سال 1970 توسط Takada Kenzo ژاپنی در پاریس تاسیس شد. وی قبل از مهاجرت به پاریس در دانشگاه معتبر Bunka Fashionn در توکیو به عنوان یکی از اولین دانشجویان مرد در رشته طراحی فشن تحصیل می کرد.

Kenzo در سال 1964 به پاریس مهاجرت کرد و اولین بوتیک خود را در سال 1970 با نام Jungle Jap افتتاح کرد و دنیای فشن را با طراحی های فرهنگی، طبیعی و رنگارنگ خود دگرگون کرد. کنزو با تلفیق فرهنگ ژاپنی با دنیای فشن سبک جدیدی را ابداع نمود.

وی در سال 1978 با تولید اولین ادکلن (King Kong) وارد دنیای عطر و ادکلن شد. در سال 1993 کنزو پس از عقد قراردادی با کمپانی عطر و ادکلن سازی LVMH عطرهایش را با همکاری این کمپانی تولید می نماید. موسس برند در سال 1999 بازنشسته شد و از آن زمان تا کنون روی به طراحی دکوراسیون و مبلمان آورده است.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کنزو

ادکلن کنزو

قیمت عطر کنزو

خرید عطر کنزو

عطر Kenzo

ادکلن Kenzo


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


 برند عطر ادکلن kim kardashianکیم کاداشیان اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است.پدر کیم از سومین نسل  ارمنی های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت.
کیم کارداشیان یک شخصیت معروف تلوزیونی، بازیگر و مانکن آمریکایی می باشد که در سال 20099 توسط رایحه ای با نام خود وارد دنیای عطریات شد. kim kardashian یک برند عطری جدید است .برند kim kardashian در بازه زمانی 2009 تا  2013 دارای 6 محصول در کارنامه عطری برند کيم کارداشيان خود می باشد . مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر ) مشغول به کار در عطر کیم کارداشیان برای طراحی عطرهای برند kim kardashian عبارتند از :  Claude Dir

لینکهای مرتبط:

عطر کیم کاداشیان

ادکلن کیم کاداشیان

قیمت عطر کیم کاداشیان

خرید عطر کیم کاداشیان

عطر kim kardashian

ادکلن kim kardashian


برچسب ها :
اشتراک گذاری :

آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 24
» افراد آنلاین : 2
» بازدید دیروز : 1
» بازدید ماه : 59
» بازدید سال : 106
» کل بازدیدها : 222
» مجموع اعضا : 0
» تعداد مطالب : 3342
» تعداد نظرات : 4
کد های کاربر