تبليغاتX
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدعطر - آرشیو 1394/8
RSS

کمپانی عطر و ادکلن کلوئه | Chloé اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 23 عدد عطر و ادکلن با برند   کلوئه | Chloé  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی   کلوئه | Chloé از سال 1952 شروع به کار نموده  و از سال 1975 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

کلوئه (در لغت به معنی زن چوپان) در سال 1952در فرانسه تاسیس شد.

Aghion در سال 1945 از مصر به فرانسه مهاجرت کرد و چند سال بعد کلوئه را در پاریس تاسیس کرد. در آن سالها طراحان مد استانداردهایی سخت گیرانه با اندازه هایی مشخص داشتند ولی کلوئه تصمیم گرفت طراحی هایی با پارچه های لوکس و لطیف و فیت بدن انجام دهد و این کار انقلابی عظیم در صنعت طراحی بوجود آورد که تا سالها ادامه یافت.

موسس شرکت در سال 1985 کمپانی را فروخت ولی کلوئه با طراحان زبردست خود به کار خود ادامه داد و حتی با بازار مد جوانترها نیز وارد شد.

این کمپانی اولین عطر خود را در سال 1975 روانه بازار عطر و ادکلن کرد.

   فروشگاه تخصصي عطر و ادكلن عطربازار شما را به خريد عطر و ادكلن هاي برند کلوئه | Chloé توصيه ميكند. 

 


 


برچسب ها :
اشتراک گذاری :


کمپانی عطر و ادکلن شنل | Chanel اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 64 عدد عطر و ادکلن با برند   شنل | Chanel  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی   شنل | Chanel از سال 1910 شروع به کار نموده  و از سال 1921 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

Gabrielle Gabrielle Chanel معروف به Coco Chanel موسس کمپانی Chanel در سال 1883 متولد شد. وی در سال 1908 به عنوان برترین طراح سال انتخاب و در سال 1910 رسما برند شانل را در پاریس تاسیس کرد. در سال 1914 دو بوتیک برای طراحی مدهای شیک و در عین حال ساده دارای تزئینات پر زرق و برق افتتاح کرد. او یکی از اولین طراحان شلوار برای زنان بود و بعنوان خالق اصلی سبک مد لباس زنانه سیاه کوچک (the little black dress) شناخته می شود.

بعضی بر این باور بودند که کمبود پارچه در طول جنگهای جهانی اول و دوم در پاریس سبک او را تحت تاثیر قرار داد اما طبق نظر شانل چیزی که خودش می پسندد و می پوشد را طراحی می کند. خانم شانل تا پیش از مرگش در سال 1971 کنترل کامل خط تولید خلاق برندش را بر عهده داشت.

شانل در سال 1921 با تولید اولین عطر خود یعنی Chanel N5 عدد شانس 5 شانل خط تولید عطر و ادکلن را افتتاح کرد و به بازار عطر و ادکلن وارد شد که همین امر باعث شد در طول جنگ جهانی دوم شهرتش نگه داشته شود. امروزه Chanel یکی از مطرح ترین و پر فروش ترین برندها مخصوصا در عطر و ادکلن به شمار می رود.

   فروشگاه تخصصي عطر و ادكلن عطربازار شما را به خريد عطر و ادكلن هاي برند شنل | Chanel توصيه ميكند. 

 

 برچسب ها :
اشتراک گذاری :


کمپانی عطر و ادکلن چروتی | Cerruti اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن ایتالیایی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 28 عدد عطر و ادکلن با برند   چروتی | Cerruti  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی   چروتی | Cerruti از سال 1967 شروع به کار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

چروتی یک خانه مد ایتالیایی است که ریشه در صنعت نساجی دارد. در سال 1881، برادران چروتی استفانو، آنتونیو و کوینتینو کارخانه نساجی پشم چروتی را در شهر کوچک Biella افتتاح کردند و به موفقیت های خوبی در این زمینه رسیدند.

در سال 1950 نینو چروتی پسر آنتونیو بعد مرگ پدر و عموهایش این راه را ادامه داد و بخاطر استعداد و علاقه اش به مد، پارچه هایی را تولید کرد تا جایی که در سال 1957 به عنوان " هیتمن " معرفی شد.

نام تجاری برند چروتی رسما در پاریس در سال 1967 با افتتاح یک فروشگاه در محل دلا مادلین راه اندازی شد. لباس های مردانه و زنانه چروتی که با استفاده از پارچه های تولید شده در Fratelli آفریده می شدند، برای آن موفقیت های بسیاری را به ارمغان آوردند. برند چروتی در طول این سال ها گسترش یافت تا اینکه توانست در سال 1881 خط تولید پوشاک لوکس خود را در مجموعه ای به نام چروتی آرته و شلوار جین چروتی راه اندازی کند.

اولین عطر و ادکلن چروتی اهمیت زیادی را برای این برند داشت. اولین عطر و ادکلن مردانه چروتی به نام Nino Cerruti for Men در سال 1978 و اولین عطر زنانه چروتی به نام Nino Cerruti Pour Femme در سال 1987 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. عطر و ادکلن های چروتی ، رایحه ای کلاسیک دارند. نینو چروتی در سال2000 به منظور تمرکز بر روی فعالیت نساجی از خانه مد بازنشسته شد. خانه مد برند چروتی در حال حاضر تحت نظر رهبرانی خلاق به نام های Jesper Borjesson (لباس مردانه) و Richard Nicoll (لباس زنانه) مدیریت می شود. چروتی هنوز هم عطر و ادکلن های خود را با همکاری شرکت عطر و ادکلن COTY به بازار عطر و ادکلن ارئه می دهد.

  فروشگاه تخصصي عطر و ادكلن عطربازار شما را به خريد عطر و ادكلن هاي برند چروتی | Cerruti توصيه ميكند. 

 

ن


برچسب ها :
اشتراک گذاری :

آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 14
» افراد آنلاین : 2
» بازدید دیروز : 1
» بازدید ماه : 49
» بازدید سال : 96
» کل بازدیدها : 212
» مجموع اعضا : 0
» تعداد مطالب : 3342
» تعداد نظرات : 4
کد های کاربر